Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32630
Stary 10.08.2015, 12:13
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Uwaga, przybył nowy antysystemowiec:
http://legia.net/new_galeria/15legia...ig/wisla17.jpg
bez obaw, po 25.10.15 będą chodzić w koszulkach z napisem "Smoleńsk rozliczymy , winnych ujawnimy"

IncognitoTSW porównanie z d..y wzięte , wyznawca korwina czy innej kanapy wkleił bzdeta a Ty powielasz , powtórzę za Sadurską chociaż mi daleko do niej , TAK w tym kraju to co proponuje Wilk to absurd,odpowiedz sobie dlaczego sam , nic chce mi się strzępić języka po próżnicy
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.08.2015 o godz. 12:17.