Gwiaździsty napisał(a):

bez obaw, po 25.10.15 będą chodzić w koszulkach z napisem "Smoleńsk rozliczymy , winnych ujawnimy"
IncognitoTSW porównanie z d..y wzięte , wyznawca korwina czy innej kanapy wkleił bzdeta a Ty powielasz , powtórzę za Sadurską chociaż mi daleko do niej , TAK w tym kraju to co proponuje Wilk to absurd,odpowiedz sobie dlaczego sam , nic chce mi się strzępić języka po próżnicy