Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 10.08.2015, 11:31
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam wypowiedzi Berga po meczy to stwierdzam ze większego pojeba ciężko znaleźć...
Okazuje się ze zostali oszukani,pilka się toczy,sedzia zagaduje Kucharczyka a Donald wskakuje zawodnikowi na plecy...
....a jakas masakra...
..
panie.
Oni dostali 3 razy w dupe z Lechem a Berg cały czas usilnie tłumaczy ze byli w tych spotkaniach lepsi.
Maaskant podobnie odpływał czasem, ale chociaż lubił pojeździć na rowerze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując