Merkury napisał(a):

|
A co do napastnika, na którego nas nie stać, jak to się dzieje że w Ruchu w takim razie wylądował Stępiński ! normalnie krezusi.
|
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.