Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 10.08.2015, 11:14
Merkury napisał(a):Wyświetl post
A co do napastnika, na którego nas nie stać, jak to się dzieje że w Ruchu w takim razie wylądował Stępiński ! normalnie krezusi.
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując