0 22 napisał(a):

|
Przede wszystkim do tego meczu raczej obśmiewałem "trenera" Moskala, tymczasem mam wrażenie, że Wisła nie wymiata w lidze dlatego, że ma słabych wykonawców, a nie dlatego, że nie ma trenera.
|
Moskal odkąd objął Wisłę nie zasłużył sobie na obśmiewanie. Odżył przy nim Guerrier..Sarki(choć wypadł z gry już w debiucie Kazia),Wisła gra ładną piłkę..i tylko przez głupotę/roztrzepanie kopaczy nie znalazła się w pucharach.