Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 10.08.2015, 08:49
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Furman to prostak i kmiot, myslałem, że kompromitacja we Francji czegoś go nauczyła.
Machał tymi łapami przy prawie każdej decyzji nie po myśli Legii. PRzygłup.
Mnie sie najbardziej chcialo smiac jak chlop gada ze sie Wisle z przodu przyfarcilo a jakies 5 minut wczesniej strzelil bramke po 2 rykoszetach a jego galacticos potrafili zrobic akcje tylko ze spalonego.

Swoja droga skandal z tymi spalonymi, dobrze ze nic z tego nie wpadlo ale jak mozna na taki mecz wystawiac takiego matola jak Stefanski.
Odpowiedz cytując