yoda79 napisał(a):

Furman to prostak i kmiot, myslałem, że kompromitacja we Francji czegoś go nauczyła.
Machał tymi łapami przy prawie każdej decyzji nie po myśli Legii. PRzygłup.
|
Mnie sie najbardziej chcialo smiac jak chlop gada ze sie Wisle z przodu przyfarcilo a jakies 5 minut wczesniej strzelil bramke po 2 rykoszetach

a jego galacticos potrafili zrobic akcje tylko ze spalonego.
Swoja droga skandal z tymi spalonymi, dobrze ze nic z tego nie wpadlo ale jak mozna na taki mecz wystawiac takiego matola jak Stefanski.