|
Na mnie Wisła zrobiła bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim do tego meczu raczej obśmiewałem "trenera" Moskala, tymczasem mam wrażenie, że Wisła nie wymiata w lidze dlatego, że ma słabych wykonawców, a nie dlatego, że nie ma trenera. Bardzo dobrze byliście poukładani. 77 najlepszy na boisku. Mogliście nawet wygrać. I wreszcie macie bramkarza poważnego.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|