Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 09.08.2015, 21:31
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że nie jest wyznaczony jeden zawodnik - jest jednak ustalana pewna hierarchia i bardzo możliwe, że to Boguski ma podchodzić do karnych jako pierwszy. Ty oczywiście wiesz, że Brożek wymiękł...
Cytat:
To był wyrównany pojedynek, ale mogliśmy go wygrać. Ten niedosyt jest tym większy, że w drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Do wykonywania "jedenastek" wyznaczonych było trzech zawodników: Paweł Brożek, Rafael Crivellaro i Rafał Boguski. Sami podjęli decyzję, który z nich podejdzie do piłki. Szkoda, że się nie udało. Nie da się ukryć, że Legia również miała swoje sytuacje, więc ten wynik mógł być też dla nas gorszy - skomentował szkoleniowiec "Białej Gwiazdy".
Nie wiem wymiękł czy nie, ważne ze nie podszedł do karnego, nowemu się nie dziwię...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując