Temat
:
[IV Kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 9 sierpnia, niedziela godz. 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
135
09.08.2015, 20:58
Przytoczyłem zdanie Stempniewskiego na temat 2-go karnego dla Wisły tylko dlatego, że nawet ta niezakamuflowana, a ewidentna opcja krawaciarsko-sędziowska w ichnim studio nie była w stanie udać, że coś czarnego jest białe.
rozarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozarian
Znajdź inne posty napisane przez rozarian