Temat
:
[IV Kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 9 sierpnia, niedziela godz. 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
131
09.08.2015, 20:54
Macie tu zagranie ręką Rzeźniczaka, niech sobie każdy oceni
http://www.youtube.com/watch?v=EhIemSRROQU
sorino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorino
Znajdź inne posty napisane przez sorino