ToTylkoJa napisał(a):

|
Patryko a po co pytać? Forum ekspertów Wisły już wydało werdykt.
|
Nie obchodzą mnie opinie ludzi, którzy nie znają przepisów odnośnie sędziowania. Natomiast prawdopodobnym jest, że forum to mogą czytać osoby np. sędziujące niższe klasy rozgrywkowe i mogą po prostu znać się na rzeczy.
qui rogat, non errat