Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 09.08.2015, 20:38
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Patryko a po co pytać? Forum ekspertów Wisły już wydało werdykt.
Nie obchodzą mnie opinie ludzi, którzy nie znają przepisów odnośnie sędziowania. Natomiast prawdopodobnym jest, że forum to mogą czytać osoby np. sędziujące niższe klasy rozgrywkowe i mogą po prostu znać się na rzeczy. qui rogat, non errat
Odpowiedz cytując