ToTylkoJa napisał(a):

Bramka dla Wisły nieprawidłowa - na powtórkach ewidentnie widać, że piłka się toczyła. Do tego Donald niejako położył się na legioniście, sędzia mógł spokojnie odgwizdać faul. Dwa błędy w jednej akcji. Gdyby to piłkarz Legii tak się położył na wiślaku, to dopiero byłaby afera.
Drugi karny za zagranie Rzeźnika ręką? Z jakiej racji, schował ręce za siebie, zero celowości. Ochłońcie.
Coś około 26-27 minuty była akcja Legii, gdzie sędzia zagwizdał spalonego dla Legii. Ale czy aby na pewno spalony był? Obejrzę powtórkę to się wypowiem.
Reasumując: niektórzy powinni ochłonąć, bo JEDYNA sytuacja, która WYPACZYŁA wynik meczu, to nieprawidłowa bramka dla Wisły.
|
Przychodzisz tu i pieprzysz kocopaly. Trzeba było posłuchać waszego fana Stempniewskiego w nc+. Po pierwsze nic nie powiedział o nieprawidłowej bramce dla Wisły, a po drugie, druga żółta kartka dla Rzeźniczaka ewidentna i w konsekwencji czerwona. Do tego rzut karny.