ToTylkoJa napisał(a):

co Was tak malutko na wyjeździe? Tak piszecie, jacy jesteście najlepsi a tu kolejny raz klops. Ale żale w necie jak widać przednie, mimo, że sędzia dał Wam gola
|
A wy ponoć nie jedziecie z antydopingiem?
Pod kasą więcej anty niż o Legii, na stadionie zamuła jak ch.. Gdyby mecz był gorszy to to wasze hej legia gol na jedną modłę by mnie uspiło.