Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 09.08.2015, 20:32
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
co Was tak malutko na wyjeździe? Tak piszecie, jacy jesteście najlepsi a tu kolejny raz klops. Ale żale w necie jak widać przednie, mimo, że sędzia dał Wam gola
A wy ponoć nie jedziecie z antydopingiem?
Pod kasą więcej anty niż o Legii, na stadionie zamuła jak ch.. Gdyby mecz był gorszy to to wasze hej legia gol na jedną modłę by mnie uspiło.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując