Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 09.08.2015, 20:32
Bramka dla Wisły NIEPRAWIDŁOWA i tyle w temacie. Tak Was sędzia skrzywdził w tym meczu Lecę, bo zaraz będzie atak.

Patryko a po co pytać? Forum ekspertów Wisły już wydało werdykt.

A powoływanie się na ekspertów z Ligi+ śmieszne, bo tak to bredzą, a jak coś powiedzą pod, to od razu fachowcy.

Narka.
Odpowiedz cytując