Bramka dla Wisły NIEPRAWIDŁOWA i tyle w temacie. Tak Was sędzia skrzywdził w tym meczu

Lecę, bo zaraz będzie atak.
Patryko a po co pytać? Forum ekspertów Wisły już wydało werdykt.
A powoływanie się na ekspertów z Ligi+ śmieszne, bo tak to bredzą, a jak coś powiedzą pod, to od razu fachowcy.
Narka.