|
Tak tak idź na inne forum pleść androny. Po tych trzech spalonych mogło być po meczu, a to że Kucharczyk czy inny looser spudłował to inna kwestia.
Jak zwykle jesteście lepsi. Lepsi w ilości "pomyłek" sędziowskich na waszą korzyść.
BTW
'pustak" Rzeźniczak za taką rękę w 11 powinien od razu dostać czerwień a nie żółtko. Gralibyście w 10 od karnego Boguskiego. Po czym pustak znowu łokieć nadstawił. Recydywa. Więc nie puszczaj bąków.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|