Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 09.08.2015, 20:24
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Także przestań tutaj sapać i robić z siebie clowna, bo to już żałosne jest Żaden z Ciebie kibic Wisły, tylko antykibic Boguskiego, którego nie potrafisz docenić jak zagra świetne zawody, bo ci to przez gardło nie przejdzie. Nie psuj dobrego nastroju ludziom po fajnym meczu, ok?
Co więcej - Boguski zagrał całkiem dobry mecz ( oczywiście pomijając karnego ale jak ktoś napisał - tylko on miał jaja żeby podejść). Miał parę fajnych podań plus jedno zajebiste do Brożka. Brożek to osobny temat - lubię go i szanuję ale aktualnie jest cieniem samego siebie. Kiedyś czekał na bramki a teraz gra jak pomocnik a jak przyjdzie przyłożyć nogę to oczywiście spierdzieli. Szkoda ale aż strach się bać co by było gdybyśmy mieli aktualnie napastnika w przyzwoitej formie. tak czy inaczej innego póki co nie mamy więc módlmy się albo bawmy lalkami woodoo ( w zależności od wyznania)))) żeby wreszcie się odblokował.

ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Bramka dla Wisły nieprawidłowa - na powtórkach ewidentnie widać, że piłka się toczyła. Do tego Donald niejako położył się na legioniście, sędzia mógł spokojnie odgwizdać faul. Dwa błędy w jednej akcji. Gdyby to piłkarz Legii tak się położył na wiślaku, to dopiero byłaby afera.

Czerwo dla Rzeźniczaka za zagranie ręką, w której Wisła miała karnego? Nie należało się, żółta słuszna.

Drugi karny za zagranie Rzeźnika ręką? Z jakiej racji, schował ręce za siebie, zero celowości. Ochłońcie.

Spalonego przy wybiegnięciu Nikolica z własnej połowy nie było. W tych dwóch pokazanych pozostałych stykowe spalone.

Coś około 26-27 minuty była akcja Legii, gdzie sędzia zagwizdał spalonego dla Legii. Ale czy aby na pewno spalony był? Obejrzę powtórkę to się wypowiem.

Reasumując: niektórzy powinni ochłonąć, bo JEDYNA sytuacja, która WYPACZYŁA wynik meczu, to nieprawidłowa bramka dla Wisły.


PS co Was tak malutko na wyjeździe? Tak piszecie, jacy jesteście najlepsi a tu kolejny raz klops. Ale żale w necie jak widać przednie, mimo, że sędzia dał Wam gola
Sympatyczny kolego z Mazowsza - pewnie coś piłeś w domu lub w pubie więc można ci wybaczyć. Oglądnij sobie powtórki Ligi + gdzie tradycyjnie przychylni Wam eksperci nie mają złudzeń. Znów sędzia nas ruchał - taka to widocznie azjatycka tradycja, ze gości się okrada. W zasadzie każda komentowana w Twoim poście sytuacja została zinterpretowana odwrotnie niż cytowane wypociny. Tym razem znów były tak oczywiste, że nie dało się ich skomentować na korzyść Legii. Owszem, Rzeźniczak słusznie zobaczył żółtą tyle, że po kolejnej szopce już go nie powinno być na boisku. Także podziękuj losowi i sędziemu, że wynik w sumie jest ok bo przecież byłaby niezła przykrość gdyby Legia w podobno szczytowej formie dostała w dupę u siebie od sypiącej się podobno Wisły.

edit: Ktoś podrzuci info kiedy ostatni raz odbył się nasz mecz z Legia gdzie nie zostaliśmy mniej lub bardziej wyruchani? Tak z czystej akademickiej ciekawości?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 09.08.2015 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując