Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4736
Stary 09.08.2015, 11:31
Nie no, Panowie, w Gdańsku nie powinno być problemu z meczem Wisły.

Najlepiej tutaj, na Przymorzu.

https://www.facebook.com/barbilard.market?fref=ts

Ale i w T29 na stadionie Lechii na pewno będzie transmisja. I pewnie 100 innych knajpach w centrum.
Odpowiedz cytując