Temat
:
[IV Kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 9 sierpnia, niedziela godz. 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
62
07.08.2015, 21:52
Wracając do Urygi, nikt by go nie krytykował, jakby nie stosował starego tricku pt. piłka parzy i choć trochę potrafił rozegrać od tyłu zamiast grać na alibi i panikować naciskany. Brakuje mu spokoju, przeglądu pola i dokładności niestety.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone