Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8957
Stary 06.08.2015, 08:18
Tak bezbarwnego dwumeczu o LM to już dawno nie było. Ale nie ma co się dziwić, polska liga z roku na rok jest coraz słabsza. Kiedyś zdarzało mi się oglądać jakiś mecz (poza grą Wisły), ale teraz żaden tzw. "hit" nie jest w stanie przyciągnąć mnie na dłużej niz 10 min. Wystarcza mi tylko sprawdzenie wyniku co jakiś czas. Wbrew temu co wieszczyli przepowiadacze o czekającej na po Euro 2012 eksplozji zainteresowania (biznesu i kibiców) ekstraklasą nic takiego nie nastąpiło. Zwiedzacze stadionów już sobie je oglądnęli, biznes wcale nie pcha się drzwiami i oknami. Opakowanie w miarę przyzwoite ale produkt czyli piłkarze coraz słabsi. Daleka droga przed polska piłką klubową aby cokolwiek osiągnąć.
Zauważyliście, ze teraz od lat nie ma w ogóle jakiejkolwiek wygranej z bardziej znaną drużyną i to nie chodzi już o jej wyeliminowanie w dwumeczu, tylko zwykłe 1:0 u siebie.
Odpowiedz cytując