ziz99 napisał(a):

Moja wypowiedź z 8.06 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...01#post1403801
Skorża potwierdził tylko to co o nim pisałem. Co prawda Basel to już wyższa półka wśród średniaków europejskich, niemniej uważam, że Maciuś to salonowy, przereklamowany trener i nic więcej.
|
Przereklamowany to był Rumak. Maciuś przynajmniej wygrywa to co musi wygrać. MP zdobył. A wygrać musi awans do LE. Po meczach IV rundy będzie można pisać że przereklamowany jak Amica odpadnie.
Więc bez przesady.