sergio napisał(a):

|
kerim ja napiszę jeszcze dalej i przeproś raindoga że nie głosowałeś na pana Komorowskiego
|
można pisać do woli , wystarczy skonfrontować fakty , napisałem powyżej a kolega raindog dopisuje nowe pozycje "lektur" , co do komorowskiego to niestety ale z bulem nie przeproszę za to
raindog czyli swoim wpisem przyznałeś że do 2010-2012 regularna "niszówka" trzymała Pis przy życiu, przyznam majstersztyk , kto następny spróbuje ?