Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32576
Stary 05.08.2015, 19:35
sergio napisał(a):Wyświetl post
kerim ja napiszę jeszcze dalej i przeproś raindoga że nie głosowałeś na pana Komorowskiego
można pisać do woli , wystarczy skonfrontować fakty , napisałem powyżej a kolega raindog dopisuje nowe pozycje "lektur" , co do komorowskiego to niestety ale z bulem nie przeproszę za to

raindog czyli swoim wpisem przyznałeś że do 2010-2012 regularna "niszówka" trzymała Pis przy życiu, przyznam majstersztyk , kto następny spróbuje ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 05.08.2015 o godz. 19:39.