Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 05.08.2015, 19:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie w środku Uryga (jeśli będzie zdrowy) i Jankowski z Mączyńskim i Crivellaro, oraz Boguskim i (dlaczego nie) Burligą na skrzydle, jeśli na lewej obronie pojawi się Sadlok.
Tylko teraz pojawia się pytanie. Uryga+Jankes+Mąka+Crivellaro+Boguski+Burliga=6
11-6=5
Więc gramy bez napastnika, bramkarza czy na 3 obroncow?
Odpowiedz cytując