Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 05.08.2015, 18:30
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Od kilku stron Was czytam i nie wiem czy śmiać się z tej żenady, czy jednak płakać. Pierwszy raz od czasów Emiliana gość stający między słupkami pomógł nam, a nie przeszkodził w uzyskaniu korzystnego rezultatu, a tu "no super, ale wybronił co miał wybronić, anemiczne strzały itd.". Bardzo dobrze to kolega wyżej skomentował.

Gdzie tu ktoś robi z niego najlepszego bramkarza XXI w.?
Duo - jeśli nawet, to czy konkurencje mają tak wielką? To nie atak, pomoc, czy obrona gdzie najlepsza 11tka XXIw. została wykrystalizowana i sądząc po obecnej sytuacji tak już może na b.długi czas pozostać.

Ręczniki w bramce vide Buchalik, Miśkiewicz źle, tragicznie wręcz. Cierzniak zachowuje czyste konto w meczu z MP - okazuje się, że to też problem. W ścianę z baranka, kubeł zimnej wody - aplikujcie do skutku.
Te wszystkie komentarze mówiące o tym, że wybronił co miał wybronić, anemiczne strzały itp. piszą ludzie, którzy nigdy w życiu w piłkę nie grali i nie wiedzą jak ta się zachowuje. Nie ma co komentować
Odpowiedz cytując