Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8946
Stary 05.08.2015, 17:17
Niektóre zagrania uefa mogą nawet zwykłemu piknikowi dać do myślenia, że w tej organizacji działają wyłącznie debile i idioci:
http://www.mmwroclaw.pl/artykul/slas...t,t,id,tm.html
Jeśli będą "sypać" kary za herby miejskie, to trzeba będzie zdyskwalifikować całą Europę ))

I druga rzecz: skoro naszą Wisełkę zdyskwalifikowano za nóż+Dino Baggio, to czemu całkowitej dyskwalifikacji nie dostało albańskie Kukesi, dlaczego nie wywalono z pucharów cypryjską dzicz za rzucanie kamieniami w trenującą Jagę, dlaczego w 2005 nie zdyskwalifikowano Romy (był tylko walkower) gdy sędzia Frisk dostał w głowę od "kibiców" w Rzymie... Nasze kluby są traktowane o wiele gorzej - za to samo przestępstwo - niż ekipy z innych krajów. I taka to uczciwość uefa, rzygać się chce
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując