Niektóre zagrania uefa mogą nawet zwykłemu piknikowi dać do myślenia, że w tej organizacji działają wyłącznie debile i idioci:
http://www.mmwroclaw.pl/artykul/slas...t,t,id,tm.html
Jeśli będą "sypać" kary za herby miejskie, to trzeba będzie zdyskwalifikować całą Europę

))
I druga rzecz: skoro naszą Wisełkę zdyskwalifikowano za nóż+Dino Baggio, to czemu całkowitej dyskwalifikacji nie dostało albańskie Kukesi, dlaczego nie wywalono z pucharów cypryjską dzicz za rzucanie kamieniami w trenującą Jagę, dlaczego w 2005 nie zdyskwalifikowano Romy (był tylko walkower) gdy sędzia Frisk dostał w głowę od "kibiców" w Rzymie... Nasze kluby są traktowane o wiele gorzej - za to samo przestępstwo - niż ekipy z innych krajów. I taka to uczciwość uefa, rzygać się chce
