ASecond17 napisał(a):

|
- co prawda np. z Moskalem i Boguskim się minął w klubie
|
Z Moskalem to chyba się nie minął, przecież był w sztabie Petrescu, Engela
http://www.90minut.pl/news/254/news2...Giebultow.html
Nasz niedoszły Gerrard wylądował w czwartej lidze.