Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10569
Stary 05.08.2015, 10:46
Ostatnio wkręciło mi się do głowy, że przyjście do nas Kuby mogłoby być sytuacją win-win, a nas ustawić w pozycji kandydata do... może nawet mistrzostwa.

Na jakie pozycje obecnie najpilniej brakuje nam zawodników? Większość przyzna, że drugi napastnik i prawy pomocnik - w kontekście jeszcze długiej rehabilitacji Sarkiego, który i tak jest chimeryczny.

ZA:
- wiślackość samego Kuby, pamiętna koszulka "jeszcze tu wrócę",
- żaden z kibiców nie powie u nas złego słowa na Kubę, zawsze dla nas dawał maxa; a to tu np. na meczach reprezentacji na R22 jego nazwisko skandowano, tu jest jego dom,
- co prawda np. z Moskalem i Boguskim się minął w klubie, ale z Pawłem Brożkiem i Arkiem na pewno się dobrze pamięta, trochę też pewnie z Mąką z kadry u Nawałki,
- Kuba dużą część poprzedniego sezonu stracił na kontuzjach, w Polsce miałby pewny plac,
- miałby pewny plac, czyli argumenty sportowe predestynowałyby go do gry w kadrze, jeśli będzie mało grał w BVB, to znowu mogą wrócić śpiewki, że nie będzie potrzebny nie będąc w 100% w formie,
- czy po ostatnich kontuzjach i ogólnie kontuzjogenności mięśniowej Kuby - wywalczy miejsce w składzie u nowego trenera BVB, czy innych Interów? na pewno będzie to trudne,
- z Krakowa bliżej do rodzinnych Truskolasów niż z Zagłębie Ruhry,
- nawet ku*wa "szesnastka" na koszulce jest wolna.

PRZECIW:
- ambicja gry na topowym europejskim poziomie jeszcze co najmniej 2-3 lata,
- chęć wyższych zarobków.
Więcej nie widzę.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując