ABGwislakABG napisał(a):

Kiedy wydaje się, że bydło z PO nie może upaść niżej...
Podniosło mi to ciśnienie.
Gdyby robić polską wersję Forresta Gumpa, to byłaby ona na podstawie życiorysu Bronisława Komorowskiego. Jedyna różnica, to że bohater amerykańskiej wersji nie został prezydentem...
A ja się muszę wstydzić przez skończonych debili którzy na niego głosowali.