Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32570
Stary 05.08.2015, 10:00
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
http://telewizjarepublika.pl/tragicz...udy,22320.html

Także uważnie z ocenami "spełniania obietnic".
Kiedy wydaje się, że bydło z PO nie może upaść niżej...
Podniosło mi to ciśnienie.

Gdyby robić polską wersję Forresta Gumpa, to byłaby ona na podstawie życiorysu Bronisława Komorowskiego. Jedyna różnica, to że bohater amerykańskiej wersji nie został prezydentem...
A ja się muszę wstydzić przez skończonych debili którzy na niego głosowali.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2015 o godz. 10:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!