Temat
:
[III kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 1 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
250
05.08.2015, 09:58
Wtedy. Co prawda było trochę przeszkód po drodze,ale...chociażby Donald mógł zostać obsłużony.
http://ekstraklasa.tv/bramki/legia-w...rwencja/bc2cjz
Ostatnio edytowane przez Babba : 05.08.2015 o godz. 10:02.
Babba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Babba
Znajdź inne posty napisane przez Babba