serek.c2 napisał(a):

|
Raindog pisał o PiS, nie o Kaczyńskim. Z tego co się orientuję, partia ta nie powstała w 89 roku...
|
no co Ty, Pis to nie Kaczyński? a to niespodzianka, a ja myślałem że to synonim, przynajmniej pamiętam taki"rzetelny" przekaz, dobra jak się zgłosiłeś to pomóż koledze wymienić tę mityczna pisowsko-kaczyńską prasę z nakładem która utrzymywała ich przy życiu, czekam z niecierpliwością