Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32557
Stary 04.08.2015, 20:25
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie mu chodziło o wszystkie "niezależne"
tutaj zgoda, od 1989 roku jak pamiętam pierwsza niezależna była gówniana czyli gwiazda śmierci , niezależna po całości, potem powstały niezależne tvn i polsat, płynnie dołączył wprost i nad wyraz niezależny lisweek, wszystkie niezależne wymieniłem? czy o czymś zapomniałem? jak pamiętam miały niezły wręcz dobry nakład i dobrą oglądalność, a co najważniejsze od początku wspierały Kaczyńskich , a może coś poknociłem z tymi Kaczyńskimi, ale jak piszesz to pewnie wiesz lepiej