wiesniak842 napisał(a):

Pewnie mu chodziło o wszystkie "niezależne"
|
tutaj zgoda, od 1989 roku jak pamiętam pierwsza niezależna była gówniana czyli gwiazda śmierci , niezależna po całości, potem powstały niezależne tvn i polsat, płynnie dołączył wprost i nad wyraz niezależny lisweek, wszystkie niezależne wymieniłem? czy o czymś zapomniałem? jak pamiętam miały niezły wręcz dobry nakład i dobrą oglądalność, a co najważniejsze od początku wspierały Kaczyńskich , a może coś poknociłem z tymi Kaczyńskimi, ale jak piszesz to pewnie wiesz lepiej
