R33 napisał(a):

|
Różnorakie media donoszą (na wielu portalach jest to info, powołują się wszyscy na Bilda), że Kuba Błaszczykowski ma nieciekawą sytuację w Borussi i być może będzie musiał odejść.
|
Tylko czy Kuba chciałby już pograć za czapkę gruszek u nas i kończyć karierę?