|
Tak to właśnie jest w życiu. najpierw mydlenie oczu, wielki pijar, wielkie plany a wszystko tylko po to żeby prać kasę i się dorabiać. Za takie coś powinno się s....ysynów do więzienia słać albo kule w łeb dawać. Banda frajerów, która niszczy piłkę tak naprawdę, która doprowadza do upadku wielkie, zasłużone kluby jak chociażby ostatnio ŁKS, Widzew czy Polonia Warszawa, która jak by nie była to na pewno nie zasługuje na granie w IV lidze.
I później taki jeden drugi śmieć ewakuuje się z klubu, który zniszczył i sobie dalej pracuje jakby nigdy nic w kolejnym klubie ;/
Przecież te Piekarskie, Mandziary, Bednarze, Kapki itp to takie same pasożyty i niedojdy życiowe jak Tuski i spółka, i że takie ....y sie utrzymują w zawodzie, w piłce to jest zmora naszych czasów.
Mi tylko zawsze szkoda ludzi, którzy łykają tę famę. Wiele osób z Lechii też się podpaliło, już myśleli, że będą z sezonu na sezon o Mistrza się bić. Nigdy na przyszłosc nie ma co się napalać, dopiero czas pokaże czy te mocarstwowe plany działaczy były prawdą czy ułudą. W Sląsku z Solorzem takie same akcje były. Wielkie nadzieje,wielki inwestor a się okazało, że ten najbogatszy również okazał się największa ....ą i tylko mu zależało na terenach około stadionu czy gdzieś tam a nie na jakimś klubie, transferach, piłkarzach. Śmiech na sali, że tacy ludzie po takich akcjach dalej robią za autorytety, że prace znajdują.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 03.08.2015 o godz. 20:09.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|