Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11891
Stary 03.08.2015, 18:11
I już powinna ruszyć mocna kampania informacyjna - już się powinien montować (mam nadzieję, że się montuje) dobry klip promo z meczu z Lechem, kilka świetnych ujęć, pokazanie atmosfery, oprawy i jazda Mamy dwa mecze przyjaźni przed sobą - z Lechią w niedzielę o 18:00, idealna pora. Ze Śląskiem wielu pobiadoli, że piątek 20:30, ale nie zmienia to faktu, że trzeba się stawić w dobrej liczbie.
Na pewno ewentualny sukces w Warszawie, jakim będzie wygrana bądź remis w dobrym stylu, może wygenerować wyższą frekwencję.
Odpowiedz cytując