I już powinna ruszyć mocna kampania informacyjna - już się powinien montować (mam nadzieję, że się montuje) dobry klip promo z meczu z Lechem, kilka świetnych ujęć, pokazanie atmosfery, oprawy i jazda

Mamy dwa mecze przyjaźni przed sobą - z Lechią w niedzielę o 18:00, idealna pora. Ze Śląskiem wielu pobiadoli, że piątek 20:30, ale nie zmienia to faktu, że trzeba się stawić w dobrej liczbie.
Na pewno ewentualny sukces w Warszawie, jakim będzie wygrana bądź remis w dobrym stylu, może wygenerować wyższą frekwencję.