|
Punktacja za amike:
1. andys 32
Chimek12
Hormon132
piotrkolodziejczyk42
St Yabol
wislakrakow124
Zotek
8. dobroslaw 30
9. Costur 28
crosby
dzejk0b992
El'kabat
emailowiec
ewka25
fansorina
Festence
Fifiorek
force93TS
fran23
gregor07
hide
Karherop
kolarz90
KptAnt
Lord of WC
M@terac
maaarcin
mari339
mathis
mitmichael
PiVoSH92
Siemion
Zybi
34. arti 26
letischoo
Misiek570
nairda116
PlayLikeAPro
TS&ZKS
40. 63.5Kg 24
AYALA
bartek89TS
butazango
funkykoval
KaRaSTSW
KOMINEK
nowcio
Patryk_185
swiety37
ulTraS
W.S
Waldus88
WISŁAZWE
54. czechu 22
David1505
Fiti
KotWButach
Lukasz 27
59. marcellino 20
Rustin
schranzwerker
62. fanatic1947 18
Marcin_fan
Patrvk
wislak2004
66. abel55 16
Ajax
Diabolos
Marcinkrakwoj
Po czasie:
hawaiisurfer
s1mone
vip2008
Wislak35
Klasyfikacja generalna:
1. Hormon132 74
piotrkolodziejczyk42
3. kolarz90 72
4. emailowiec 70
5. hide 69
mari339
Siemion
8. fran23 68
maaarcin
mitmichael
St Yabol
12. Fiti 67
nairda116
14. dobroslaw 66
15. letischoo 65
wislakrakow124
17. crosby 64
dzejk0b992
gregor07
Karherop
KOMINEK
Zotek
23. Costur 63
24. 63.5Kg 62
andys
El'kabat
KptAnt
M@terac
mathis
W.S
31. wislak2004 61
32. czechu 60
ewka25
Festence
35. force93TS 59
36. AYALA 58
David1505
fansorina
funkykoval
KaRaSTSW
ulTraS
WISŁAZWE
43. Patrvk 57
44. arti 56
Fifiorek
Marcin_fan
Misiek570
Patryk_185
PiVoSH92
Rustin
schranzwerker
Waldus88
53. Diabolos 55
Lord of WC
PlayLikeAPro
56. Chimek12 54
Marcinkrakwoj
swiety37
TS&ZKS
60. butazango 52
61. Ajax 51
62. bartek89TS 51
63. abel55 50
64. Zybi 48
65. piter116 40
vip2008
67. Wislak35 40
68. hawaiisurfer 39
69. shaggy 38
70. soQlABG 37
71. crazyyman 34
fanatic1947
martinosbourne
OpEnTaNy
75. maluda222 32
76. maluch82 28
neo1221
s1mone
79. marcellino 20
PhantomRanger
81. grogoriogreg 14
82. SlawekS 13
wislak1995
84. Camilos 12
Cisse99
Grantar
Krav
LuLo
madziex1906
mazo
Styk83
92. Robert777 10
93. dwdx1906 8
Można już typować kolejny mecz klasy TOP - Legia - punkty x2. Jednocześnie w związku z moim wyjazdem chciałbym poprosić kogoś o policzenie punktów za ten mecz. Jeśli znalazłby się ktoś chętny to proszę o PW
|