Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 03.08.2015, 09:56
Jestem ciekawy jak Kaziu ustawi drużynę na Legie.
Kto na prawej obronie, czy Jovic, który na tej pozycji nieźle się spisuje, czy Bury?
Oj juz niech będzie ten weekend.