Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
819
03.08.2015, 09:56
Jestem ciekawy jak Kaziu ustawi drużynę na Legie.
Kto na prawej obronie, czy Jovic, który na tej pozycji nieźle się spisuje, czy Bury?
Oj juz niech będzie ten weekend.
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227