Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#816
Stary 02.08.2015, 23:48
Tez sie zgodze ze jeden napastnik potrzebny nie na przedwczoraj ale na sezon temu.

Widac ze Brozkowi lata lecą niemilosiernie i tak ja po Saganowskim ,zostalo juz po czesci nazwisko.
Ale za kase to wiadomo,zreszta kazdy teraz szuka napastnka
WISŁA KRÓLOWA POLSKI