Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 02.08.2015, 15:10
O rany, co to się podziało, kolejny raz całkowicie zgadzam sie z wolfy'm. Chyba się starzeję.

Bardzo mnie ten mecz uszczęśliwił )

Wszyscy hejterzy Bogusia powinni uderzyć się w pierś po tym meczu.

Raaaaaaaafaaaaaaaaaaaaaał Boguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuskiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpowiedz cytując