O rany, co to się podziało, kolejny raz całkowicie zgadzam sie z wolfy'm. Chyba się starzeję.
Bardzo mnie ten mecz uszczęśliwił

)
Wszyscy hejterzy Bogusia powinni uderzyć się w pierś po tym meczu.
Raaaaaaaafaaaaaaaaaaaaaał Boguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuskiiiiiiiiiiiiiiiiiii