Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 02.08.2015, 14:41
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Lechia pod rządami Niemców zamieniła się w objazdowe kino. Sparingi gdzie ktoś ewidentnie pierze kasę ( nie wierzę, że np Juve przyjeżdża po coś innego niż po kasę) i ligowe mecze bez efektu. Taki trochę cyrk objazdowy.
Nie znam autora, ale trafne - to wrzucam:
Bardzo złe rzeczy dzieją się w klubie. Plotki o tym, że Lechia będzie klubem do prania pieniędzy przeradzają się w fakty. Pan Piekarski i Mandziara to jest mafia. Wszystko to co się dzieje od początku zaczyna się układać w całość. Kilka dni temu wyszło na jaw, że przedłużone zostały kontrakty z Makuszewskim i Borysiukiem do 2020 roku. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że mieli ważne kontrakty do 2018 roku. I o co chodzi ?Ano o to iż pan Piekarski zgarnia prowizje od każdego nowo podpisanego kontraktu, a tym dzieli się zapewne z Panem Mandziarą. Coraz więcej dochodzi głosów, że pensje są niewypłacane lub z dużym opóźnieniem. Dlaczego ? Dlatego, że Mandziara i Piekarski wydrenowali już większość zakładanego budżetu na transfery piłkarzy, których agentem jest właśnie Piekarski. Kwoty transferów, odstępnych, wynagrodzeń miesięcznych piłkarzy są jak wiadomo ogromne. Kto z Państwa wie, że konsorcjum niemieckie, które przejęło Lechię doprowadziło do bankructwa belgijski zasłużony klub Beerschot Antwerpia ? Kto z państwa wie, że Dariusz Wdowczyk to wielki przyjaciel z czasów w pracy w Legi Marka Jóźwiaka i Mariusza Piekarskiego ? Kto z Państwa wie, że za największymi niewypałami transferowymi w Legii stoi Pan Piekarski i Jóźwiak ? Manu, Bruno Mezenga, Marijan Antolović czy Alejandro Cabral. To właśnie tych piłkarzy za ciężkie pieniądze dwójka tych Panów ściągnęła do Legii, mamiąc przy tym nieświadomych i nie znających się na piłce ówczesnych właścicieli Legii firmie ITI Jana Wejcherta i Mariusza Waltera ? Ci zawodnicy nie mieli być wzmocnieniami, a drogimi transferami.
Po 3 meczach ekstraklasy zostaje zwolniony trener. Absurd jakiego jeszcze nie było. Ok drużyna gra fatalnie, ale takie rzeczy załatwia się przed sezonem, okresem przygotowawczym itd. Co ma teraz zdziałać nowy trener, cudów nie będzie i kolejny sezon w plecy.
Wszyscy zachłysnęliśmy się bogactwem Pana Wernze transferami piłkarzy z nazwiskami. To był nasz błąd. Wszystko to począwszy od przejęcia klubu miało na celu przerzucanie pieniędzy, a nie budowanie wielkiego klubu. Nic takiego nawet nie było w planach. Lwy Północy lub inni z większymi wpływami musicie zacząć działać, publicznie ujawnić i udowodnić przestępstwa wyżej wymienionych Panów, ponieważ tak wielki klub jak Lechia jest okradany i niszczony na naszych oczach

z fb.
Odpowiedz cytując