South napisał(a):

|
Wczoraj sędzia strasznie lubił sobie gwizdnąć faule pod wolne dla Lecha. Z drugiej strony parę razy nie zauważył fauli na Joviciu i murzynku.
|
za to pare razy mógł nam dać kartkę za faul i tego nie zrobił.
Brawo Cierzniak, brawa cały zespół!
Boguski - Lech Poznań 2:0 ehehehe