Temat
:
[III kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 1 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris
Offline
#
160
02.08.2015, 12:08
Jezeli to co przyjechało wczoraj naR22 to miszcz Polski to ja nie mam pytań. Chyba nawet Groclin z lat 2003-2005 w obecnej marnej lidze wygrał by mistrza.
Tylko Wisła...
San Antonio Spurs ) 99,03,05,07
Madrid cabron....
Detroit Red Wings!
FrankDrebinTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FrankDrebinTSW
Znajdź inne posty napisane przez FrankDrebinTSW