Temat
:
[III kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 1 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline
#
159
02.08.2015, 11:48
pany! piękny wieczór wczoraj, jak za dobrych czasów i mam nadzieję, że to nowy początek kolejnej serii na naszym stadionie, kiedy u siebie nie przegrywamy, a przeciwnicy przyjeżdżają i wiedzą, że będą mieć przejebane, ave!
Gucio25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gucio25
Znajdź inne posty napisane przez Gucio25