Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2015, 11:48
pany! piękny wieczór wczoraj, jak za dobrych czasów i mam nadzieję, że to nowy początek kolejnej serii na naszym stadionie, kiedy u siebie nie przegrywamy, a przeciwnicy przyjeżdżają i wiedzą, że będą mieć przejebane, ave!
Odpowiedz cytując