Temat
:
[III kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 1 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
125
01.08.2015, 22:25
Z Brożkiem niestety - już widać, że skończy grać szybko jak Żuraw.
Największym wzmocnieniem tego okienka jest Cierzniak - wreszcie mamy porządnego bramkarza, a nie bramkarza 4-ligowego. Miśkiewicz na ławkę, a Buchalik na sprzedaż.
www.twojepc.pl
Dzimi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzimi
Znajdź inne posty napisane przez Dzimi