Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 01.08.2015, 22:20
Mam dysonans odnośnie gry Pawła Brożka. Od czasu do czasu ma przebłyski z przodu, ale jest ich coraz mniej. Z drugiej strony pracuje z przodu jak chyba żaden z piłkarzy. Ale po prostu świadczy to wszystko o tym, że trzeba szukać jego następcy, bo to już raczej końcówka kariery w jego najlepszym wydaniu... niestety.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując