Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 01.08.2015, 21:34
Zwracam honor Rafał można po mnie jechać aż wstyd.Cierzniak,Gumiś,Jović i Boguś meeega plus a kto man of the match ? Raczej Radek wg mnie.Potrzebujemy napastnika bo brozio to już nie ten poziom chyba,że nagle się odblokuje
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując