Dariook napisał(a):

W końcu Mały chyba zaczyna wychodzić z dołka. Czesiu wziął go pod skrzydełko, postawił na niego i widać że odzyskuje dawny wigor. Czekam tylko jak jeszcze pociśnie jakiemuś murzynowi.
Poważnie
|
Ciekawe kiedy znowu zacznie numery odwalać, znając pana gwiazdora już niedługo znowu będzie miał więcej do czynienia z błaznowaniem niż z piłką
