Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11886
Stary 01.08.2015, 16:37
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Akurat panie kolego chciałbym zaznaczyć, iż znacznej części tych z młyna może się nie podobać polityka i działania SKWK, więc zmieniają sektory. Mnie zobaczenie uśmiechu rekina nie grozi, bilet mam, będę dopingować z innej części stadionu. A i kasy trochę więcej zostawię. I nie jest powiedziane, iż jestem jedynym takim przypadkiem, co potwierdza frekwencja na młynie.
Oczywiście pewnie i takie migracje mają miejsce ale niestety jako stały od paru lat bywalec E oglądam ciągle te same twarze. Jeżeli ludzie z C idą gdzie indziej to raczej są to jednostki. Tym nie wytłumaczymy 3 tys na młynie. Gdyby tak było frekwencja utrzymywałaby się na stałym poziomie. Jest niestety inaczej i z przykrością czekam na chwilę kiedy na mecz przyjdzie tyle osób ile chodziło podczas protestu. Wtedy wyjdzie na moje, bo zawsze twierdziłem, że protestuje max 3 tys. Tyle, że ja pierd.... taką satysfakcję.
Odpowiedz cytując