Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
11884
01.08.2015, 14:01
"Na mecz Wisła - Lech rozeszło się dziś już prawie tysiąc biletów. Pamiętajcie! 20:30 widzimy się na R22!"
znalezione na twitterze
jonaf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jonaf
Znajdź inne posty napisane przez jonaf