Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 01.08.2015, 12:30
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie ta kontuzja Sadloka to i tak by nie grał, bo Jovic naprawdę poziom złapał zajebisty. A i Kazek chyba też zrozumiał, że żal takiego piłkarza marnować w pomocy. Niech walczy o swoje.
Niestety ale jeden z tych dwóch piłkarzy będzie się marnował. Albo Jovic na pomocy albo Bury na lewej. Żal trzymać takiego zawonika jak Bury na ławce w naszej lidze. On daje moim zdaniem więcej z przodu i jak dla mnie jest pewniejszy. Jović zagrał 1 dobry mecz i już niektórzy by go wysławiali pod niebiosa. Niech zagra kilka meczy na poziomie to będzie ok. Jak na razie zagrał TYLKO 1 mecz na wysokim poziomie.

aMica zagra pewnie najsilniejszym składem wiedząc że już pożegnali się z LM ale i tak jestem pozytywnie nastawiony. Myśle że spokojnie Wiślacy powinni ograc ekipe z wronek.

Mam nadzieje że Donald zagra i że Moskal nie będzie srał w gacie i da mu pograć od pierwszej minuty.
Odpowiedz cytując