Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.08.2015, 12:13
Gdyby nie ta kontuzja Sadloka to i tak by nie grał, bo Jovic naprawdę poziom złapał zajebisty. A i Kazek chyba też zrozumiał, że żal takiego piłkarza marnować w pomocy. Niech walczy o swoje.

Co do meczu to będzie bardzo ciężko, ale liczę na szczęśliwe 2-1 i w końcu 3 pkt zostają w Krakowie. Jebać brudasów z kraju kwitnącej bulwy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując