Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 01.08.2015, 10:41
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Mecz albo zremisujemy albo przegramy, nie mamy kim straszyć z przodu a nasz najlepszy obrońca jest kontuzjowany. Najbardziej obawiam się o Głowackiego, trzecie kolejne spotkanie z ewentualnym błędem może spowodować, że Wisła będzie zmuszona pozyskać kogoś na środek obrony ale jak wiemy w obecnej sytuacji tj. rozmów pomiędzy Telefoniką a potencjalnymi kontrahentami na przejęcie Wisły może być z tym ciężko.
Który jest kontuzjowany? Guzmics czy Sadlok? Bo o ile wiem jedyny kontuzjowany obrońca to Burliga, który o ile Jović zagra tak jak w zeszłym tygodniu, nie będzie nam specjalnie potrzebny.
Odpowiedz cytując