Merkury napisał(a):

|
Mecz albo zremisujemy albo przegramy, nie mamy kim straszyć z przodu a nasz najlepszy obrońca jest kontuzjowany. Najbardziej obawiam się o Głowackiego, trzecie kolejne spotkanie z ewentualnym błędem może spowodować, że Wisła będzie zmuszona pozyskać kogoś na środek obrony ale jak wiemy w obecnej sytuacji tj. rozmów pomiędzy Telefoniką a potencjalnymi kontrahentami na przejęcie Wisły może być z tym ciężko.
|
Który jest kontuzjowany? Guzmics czy Sadlok? Bo o ile wiem jedyny kontuzjowany obrońca to Burliga, który o ile Jović zagra tak jak w zeszłym tygodniu, nie będzie nam specjalnie potrzebny.